Březen

04.04.2017 11:29

   Zdravíme své čtenáře v novém měsíci a přinášíme krátký přehled, co se děje: Takže v březnu jsme neměli moc aktivit zaměřených směrem ven, kvůli hledání bytu... Z důvodu očekávání jsme si museli pronajmout byt, což nám zabralo nejen dost času, ale také odčerpalo mnoho energie 8-( Pokud to bylo možné, věnovali jsme se osobní misii a povzbuzování učedníků, které jsme měli možnost navštívit.

   To, co se nám povedlo, bylo nejen dotisknout chybějící Evangelizační materiály a doplnit tak sklad, ale díky navýšené výrobě (zapříčiněné velkým zájmem ze strany uprchlíků), i zlevnit Evangelia v jazycích Urdu a Paštu. Zájemci o službu mezi těmito jazykovými skupinami si tak můžete nově a levněji doobjednat potřebné výtisky 8-)

   Nyní jsme ve fázi stěhování, ale mezitím stíháme s jednotlivými přáteli a spolupracovníky dílčí misijní aktivity a už nyní pro Vás připravujeme na konec dubna misijní výjezd, na který Vás srdečně zveme: Nabídka misijního výjezdu -Pokud Vám nevyjde tento termín, ale rádi byste jeli v jiném, nezoufejte, v průběhu roku budeme ještě organizovat další výjezdy 8-)

   Předběžné plány do budoucna: v druhé polovině května se vracíme z Balkánu, uděláme zastávku na Ostravsku, nabízíme dva-tři dny misijní praxe v Ostravě či v Klimkovicích, kde se léčí pacienti z Arábie. Zájemci, můžete si naplánovat nějaké volné odpoledne a vyrazit s námi.