Květen II.

22.05.2016 20:18

   Ozýváme se ještě jednou v tomto měsíci závěrem května, a přinášíme aktuality... O tom co prožíváme a čím žijeme, se můžete dočíst v Proroctví, které jsme Vám již před časem slíbili... Dále jsme zakončili v pořadí druhý jarní výjezd mezi uprchlíky v Řecku, o kterém si můžete přečíst a také si prohlédnout nové fotografie (po rozkliknutí odkazu sjeďte dolů a pod lištou prolistujte).

   Co nás čeká v blízké budoucnosti: propustili jsme domů dva naše týmy, ale sami ještě setrváváme na místě, abychom pronikli více mezi uprchlíky, do jejich životů, do mentality rozličných kultur a pod povrch toho, co denně vídáme pouhým okem: Chceme více objevovat, co pro tyto lidi Bůh má připraveno, věříme, že jako Boží děti máme více, než jen úsměv a knihu do ruky... Kéž naše misie není jen mechanická, ale "jde na dřeň". -Z tohoto důvodu také nebudeme během června dělat žádnou akci pro křesťanskou veřejnost, budeme pracovat pouze ve třech: já, Lucka a Svatý Duch 8-) nebudeme ani přístupní na telefonu, kdo se chce kontaktovat, prosím napište mail, až budeme mít připojení na wifi, odpovíme Vám.

   Tak tedy, jak jsem řekl: v červnu žádné akce, ale sledujte web, oznámíme akce na červenec! Těšíme se během léta na viděnou, do té doby se mějte dobře!!!

                                                      Jarda a Lucka