Listopad

09.11.2016 13:37

   Zdravíme Vás, kteří pravidelně sledujete naší činnost a zprávy z ní! Jak jistě víte, v tomto čase se nacházíme na balkánském poloostrově, kde se snažíme vyjít vstříc uprchlíkům s Dobrou zprávou, zmapovat možnosti služby a pozvat do tohoto regionu týmy z české církve, aby si také vyzkoušeli misii v praxi a nebyli odkázáni pouze na čtení misijních časopisů, knih, webů, článků, atd.

   Takže jeden výjezd je za námi a tým už se rozejel domů, do zákulisí můžete nahlédnout: zde. Další plánovaný výjezd na listopad se neuskuteční, vesměs lidé již mají vyčerpanou dovolenou a nemohou tudíž jet, ale nevadí, i když bez týmu, budeme s Luckou sami dělat to, proč jsme přijeli 8-) Až prozkoumáme více možnosti a příležitosti, těšíme se na příjezd týmu, který je naplánován na Vánoce. Na toto období máme ještě volná místa, prostudujte nabídku a třeba zjistíte, že je dělaná přímo Vám „na tělo“? 8-)

   Pokud snad ne, nevadí, na příští rok již plánujeme spoustu dalších akcí, na které Vás opět rádi pozveme 8-) Na shledanou v prosinci, ať už osobně, nebo (zatím) jen nad našimi řádky! Přejeme Vám, ať Svatý Duch prostoupí Vaše dny a prožíváte Jeho blízkost, vedení a potěšení! 8-)