Říjen

05.10.2016 19:43

   Vážení čtenáři, dovolte, abych Vám podal zprávičku, co je nového v měsíci říjnu 8-) V současné době děláme sami dva nějaké soukromé misie (potřebujeme dělat vlastní práci, abychom jí mohli dále vyučovat a předávat ostatním 8-) -zkrátka musíme v tom růst, prozkoumávat nové možnosti, být v obraze v tom, co je nového v cizinecké subkultuře, atd.

   V druhé polovině měsíce nás čeká návštěva jedné konference, kam jsme zváni, nevíme přesně, o co jde, ale doufáme, že se tam budou probírat různé misijní strategie a že představíme i možnosti, které se nabízejí právě v "našem" typu misie?!

   A hned potom odjíždíme na první ze série "balkánských misií", kam se můžete za námi vydat a připojit se k této práci osobně. Pročtěte si prosím odkaz a rozmyslete, jestli právě Vy letos můžete obětovat pár dní a pár Korun k tomu, abyste přispěli svojí "troškou do mlýna" k celosvětové misii a napsali jednu z dalších kapitol "Dějin spásy", či pokračující a zatím neuzavřené knize Skutků (začátek prvních 28 kapitol si můžete nyní přečíst v Bibli, pokračování nalezneme v životopisech světců a zbytek se bude číst až na Věčnosti 8-)

   Přejeme Vám pěkné podzimní dny a těšíme se na shledanou při psaní právě té další kapitoly zmíněné Knihy 8-)