Srpen-září

16.09.2017 12:48

   Tyto dva měsíce se nesly ve znamení změn, kterými prochází naše rodina, tzn. po narození děťátka je vše jinak, než jsme předpokládali 8-), takže se nedalo moc plánovat, každý týden byl pro nás něčím novým... Stále jsme se snažili najít schůdný model naší misie, nejprve to bylo s kočárkem, kdy jsme nemohli malé miminko vláčet autem, zvláště v letních vedrech, kdy jsme nechtěli, aby nastydlo z klimatizace. Jak se začalo lepšit počasí, už jsme pár krát vyjeli na vzdálenější misii, tak do 20 kilometrů, ať si malá zvyká postupně a nyní již máme naplánovanou delší cestu...

   Z těchto důvodů jsme také neavízovali žádné společné akce, zaměřili jsme se na misii jen jako rodina. Natrénováno tedy máme 8-), a už si troufáme na delší trasy, proto chceme obnovit s Vámi nakrátko přerušený kontakt a opět Vás zveme ke spolupráci během měsíců října a listopadu. Pokud máte nějaké nápady, navrhněte je, také už můžete přemýšlet, co na prosinec? V posledních letech se vžilo, že jedeme na nějaký „Vánoční výjezd“, uděláme letos něco podobného? 8-) Pište!

   Zatím, než se uvidíme, můžete si číst další pokračování našeho seriálu, ve kterém bilancujeme a hodnotíme naší dosavadní službu 8-) 

                                                                                                                                                                                                                          Jarda a Lucka