Srpen

10.08.2015 16:57

   Zdravíme Vás, kdo pravidelně sledujete dění v naší misijní práci! Co je aktuální ve službě národům: Právě jsme završili náš týmový výjezd za uprchlíky do Srbska a přesouváme se do Bulharska, kde se sejdeme s dalším týmem, abychom pokračovali v započaté práci (tento výjezd je již uzavřen a není možné se přidat, pouze, pokud byste se sami dopravili).

   Připomínám, že na září chystáme modlitební putování po Česku, na které můžete jet s námi, ještě jsou volná místa. Nově jsme na náš web vyvěsili nabídku několika miisijních výjezdů během října: do Srbska, Makedonie a Řecka, také se již můžete hlásit.

   Asi jste si všimli, že nyní je důraz v naší práci položen na výjezdy do zahraničí, je to dáno velkou vlnou uprchlíků jdoucí přes Balkán, chceme na tuto výzvu odpovědět a jít těmto lidem naproti s Dobrou zprávou, ale na Česko jsme nezanevřeli a chceme zde dále pracovat, čekáme na Vaše ohlasy, pozvání, atd., abychom se s Vámi spojili a udělali misii i ve Vašich městech! V programu jsou zařazena na podzim některá moravská města mezi jednotlivými výjezdy, dále Teplice v Čechách  během vánočních prázdnin, ale už si začínáme plnit kalendář na začátek příštího roku, tak neváhejte a napište včas, ať se domluvíme i s Vámi!

   Těšíme se na osobní setkání a spolupráci na „Vinici Páně“!

                                                                                             Admin