Únor

26.02.2016 16:39

   Zdravíme své čtenáře! Jako každý měsíc, chtěli bychom Vás i dnes informovat o únorových událostech a předeslat, co se chystá v dohledné době... Tak tedy: tento měsíc jsme vytiskli další Evangelium, tentokrát v kurdštině, a to rovnou ve dvou dialektech (mnoho uprchlíků ze Sýrie jsou vlastně Kurdové). Jedná se vlastně o dotisk a tím, že máme jistotu, že se rozdají, můžeme vytisknout větší počet a tím opět dosáhnout na množstevní slevu. Dobrá zpráva tedy je, že z původních 50-ti Kč jsme srazili cenu na polovinu, tedy 25,- Kč Můžete tedy opět zase o něco levněji dělat misii, ke které Vás tímto povzbuzujeme 8-) Zmíněná Evangelia si můžete prohlédnout zde a zde.

   Jinak my s Luckou jsme tentokrát neorganizovali žádnou akci pro kolektivy: jelikož jsme během roku stále pryč a končí nám platnost různých dokladů, potřebovali jsme se zdržet měsíc na jednom místě a vyřídit si tyto věci. V mezičase jsme dělali misii jen sami ve dvou a probírali jsme se studijními materiály, na které v aktivních měsících nezbývá čas...

   Co nás čeká nyní: Jelikož často pracujeme v pro uprchlíky tranzitních zemích, zajímá nás také uprchlická situace v cílové zemi, proto v březnu jedeme do Německa na službu do jednoho tábora a možná i zde vyhlédneme nějakou příležitost k misii pro naše týmy?!

   Stejně tak nás zajímá situace v zemích původu mnoha uprchlíků, proto se vydáváme na přelomu dubna a května poprvé do Asie, kde si chceme zmapovat situaci kolem uprchlíků a opět hledat, jestli je i zde místo pro české týmy?!

   Co se týče námi tradičně organizovaných výjezdů pro skupiny, také nepřijdete zkrátka, už můžete plánovat dovolenou 8-) Chystáme: začátkem dubna a koncem května Srbsko, červenec a srpen Severní Čechy (Teplice a okolí), září, říjen a listopad série šesti výjezdů opět na Balkán a prosinec opět nějakou "Vánoční misii". Takže je na co se těšit, máte náš předběžný plán a snad se i Vám "trefíme do noty"?

   Čekejte tedy pozvánku na duben, mezitím nám můžete napsat a nebo si objednat materiály. Upozorňujeme předem, jelikož na jaře budeme dva měsíce mimo ČR, vyřizovat objednávky na Evangelia budeme ke konci března, pokud tedy tato potřebujete do své služby, udělejte objednávku včas. Děkujeme za pochopení i za pozornost těmto zprávám a těšíme se osobně na některém z výjezdů!

                                                                                                                               Jarda a Lucka